درحال بارگذاری...
Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

«از چشم دختران ببینیم» از نگاه بانوان نیازها را شناسایی و ظرفیت ها را تقویت می کند

محمدآبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفسنجان نیز در جمع عکاسان حاضر در آیین اختتامیه جشنواره عکس دختران گفت: «از چشم دختران ببینیم» می تواند در جامعه ای که علیرغم شعارهای زیاد، نگاه و مدیریت بانوان جایی در تصمیم گیری ها ندارند، این خلأ مدیریتی را پر کند تا از دید بانوان نیازهای شهر شناسایی و ظرفیت ها تقویت گردند.

وی با اشاره به اینکه بانوان عکاس شرکت کننده در جشنواره صرفاً خالق اثر نیستند و رسالت هنری بر دوش دارند، تصریح کرد: به عنوان کسانی که آینده شهر در دستان شماست، توجه به تقویت زیبایی های شهر را مدنظر قرار دهید و رسالت خودتان را پیدا کنید؛ هنر با همه قداست و ارزش، هدف نیست بلکه وسیله ای برای رسیدن به هدف است.

محمدآبادی تجزیه و تحلیل عکس های راه یافته به جشنواره را خوراک فرهنگی برای اداره ارشاد دانست و افزود: جدای از تکنیک های لازم برای رتبه بندی آثار، باید نیازهای بانوان و دختران در عکس ها دیده شود تا برای آن برنامه ریزی گردد.

وی با ابراز امیدواری از برگزاری سی امین و سیصدمین دوره جشنواره، خاطرنشان کرد: رفسنجان شایسته بهترین هاست؛ امیدوارم این رویداد که از آوردگاه شهرستانی شروع شد و شکل و شمایل ملی به خود گرفته است، بین المللی شود و این نگاه در دوره های بعد تداوم یابد و مسئولینی که سکان هدایت شهرستان را بدست می گیرند، اجازه دهند این قطار مسیر خودش را طی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بالا