درحال بارگذاری...
Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

برپایی جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی و هنری موجب رونق و توسعه شهری می شود

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان در مراسم اختتامیه سومین جشنواره عکس «از چشم دختران ببینیم» با تبریک ایام خجسته ماه ذیحجه، از دبیر و اعضای دبیرخانه جشنواره، شهرداری، اداره ارشاد و انجمن سینمای جوانان تشکر کرد و گفت: حضور دختران خوب عکاس کشورمان ایران در این جشنواره رنگ و بوی خوبی به جشنواره داد.

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان ادامه داد: برگزاری سومین دوره جشنواره مایه خرسندی است و مطمئنم که اگر این مسیر تداوم یابد و استمرار پیدا کند، می تواند نگاه های کشوری و بین المللی را به رفسنجان معطوف بدارد.

وی برپایی جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی و هنری را موجب رونق و توسعه شهری دانست و گفت: در همه عرصه ها چه در هنر فیلمسازی، چه نقاشی و عکاسی و امثالهم که جنبه های بزرگی پیدا کردند، ایده ای در ابتدا مطرح شده و امروز شکل جهانی به خود گرفته است.

رئیس شورای شهر افزود: فرزندان رفسنجان اگر کوچکترین امتیاز و توجه ای بگیرند، می توانند درخشش بین المللی داشته باشند و نام رفسنجان را بلند کنند؛ امیدوارم این جشنواره که سه سال برای آن زحمت کشیده شده است و چندین استان را درگیر کرده، توسعه یابد تا رفسنجان در بعد بین المللی نیز نام آور شود.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان ادامه داد: یکی از نگاه های ما در شورای پنجم این بود که اتفاقاتی در شهر رقم بخورد که نام رفسنجان را بلندآوازه تر کند؛ لذا ضمن برگزاری نشست های متمادی، از توان فرزندان شهر بهره گرفتیم و در این راستا همه مردم و هنرمندان همکاری کردند.

وی در ادامه با اشاره به تلاش شورای پنجم برای کاهش کمبودها و مشکلات در شهر، از زحمات مهندس عظیمی زاده در رفسنجان قدردانی کرد و گفت: چهار سال پیش شهرداری را با نقدینگی نزدیک به 300 میلیون تومان و بدهی قریب به 50 میلیارد تومان تحویل گرفتیم و با وجود مشکلات عدیده اقتصادی و افزایش هزینه ها، اکنون شهرداری را با نقدینگی نزدیک به 80 میلیارد تومان و بیش از 200 میلیارد تومان طلب، بدون بدهی به شورای بعد تحویل می دهیم.

وی با تشکر از پرسنل شهرداری و اعضای شورا، توجه به نما و زیست شهری را از اهم مواردی عنوان کرد که در شورای پنجم به آن پرداخته شد و افزود: نگاه ما توسعه گرا بود و اکنون جزو بی نظیرترین شهرستان های کشور در درآمدزایی هستیم که بدون فروش زمین، ضمن نگهداری سرمایه های شهر برای آیندگان، موفق به تحقق صد در صدی بودجه شهرداری شده ایم.

حجت الاسلام هاشمیان خاطرنشان کرد: امیدوارم منتخبین شورای ششم با همین رویکرد، قطار روی ریل شهر رفسنجان را به سمت توسعه و شهر پیشرو هدایت کنند و نگذارند این خدمات که مردم از آن احساس رضایت و آرامش کرده اند، متوقف شود.

وی یادآور شد: همیشه شرمنده محبت های مردم هستیم که در این چهار سال در هر مجلس و محفل و خیایانی که قدم زدیم، جز تشکر و محبت ندیدیم؛ زبان تشکر مردم بیش از فعالیت ما بود و به ما انگیزه می داد؛ امیدوارم شورای آتی با روشنفکری و اندیشه درست فارغ از بحث های حزبی وجناحی، به خواسته و حق مردم نگاه کنند که در اینصورت رضایت خدا و مردم را در پی دارد و شهر آباد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بالا